Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 4.0
The MusicalRated ★ 2.0
PresidentRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 2.5
Gogh, The Starry NightRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 1.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.0
One More Happy EndingRated ★ 2.0
Beating AgainRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0