Series
Ratings
70
Shaun the SheepRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5