Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5