Series
Ratings
58- The CravingsRated ★ 3.5
Game Development GirlsRated ★ 4.0- Flirty Boy and GirlRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 3Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5