Titles you rated
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0- 추라이 추라이Rated ★ 4.0
- FargoRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.5