Series
Ratings
163
Emily in Paris Season 5Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Four SeasonsRated ★ 4.0
The Lady's CompanionRated ★ 4.0
Envious Season 1Rated ★ 4.0
KaosRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Survival of the Thickest Season 1Rated ★ 3.5
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 5.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 3.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 5.0