Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Nim's IslandRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0