Series
Ratings
146
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0