Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.0