Movies
Ratings
59
PredestinationRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0