Titles you rated
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5