Movies
Ratings
106
The Beauty InsideRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
A Dynamite FamilyRated ★ 3.0