Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5