Titles you rated
VertigoRated ★ 2.5
FlowRated ★ 3.0
Coup de ChanceRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
MariaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Summer of 85Rated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Three Colors: RedRated ★ 3.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
IdaRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 4.5
Live FleshRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Best Years of a LifeRated ★ 4.0
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 3.5
Spring NightRated ★ 3.5