Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
She-Ra: Princess of Power Season 1Rated ★ 3.5- He-Man and the Masters of the UniverseRated ★ 3.5
- The Mysterious Cities of GoldRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Light Squadron MaskmanRated ★ 3.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.0- Tales of Terror from Tokyo and All Over JapanRated ★ 3.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0