Titles you rated
Great PretenderRated ★ 2.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Gal & DinoRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.0
Hot Girls Wanted: Turned OnRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 1.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.0