Series
Ratings
21
Slam DunkRated ★ 5.0
MashleRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0