Movies
Ratings
185
ZootopiaRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SambaRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5