Movies
Ratings
691
WickedRated ★ 4.0
T2 TrainspottingRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0