Movies
Ratings
796
I Feel PrettyRated ★ 3.5
We Have a GhostRated ★ 3.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
No One Gets Out AliveRated ★ 3.0
Thunder ForceRated ★ 3.5
Nice GirlsRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 4.0
In for a MurderRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
7 Women and a MurderRated ★ 3.0
ExterritorialRated ★ 3.5
ImmaculateRated ★ 2.5
FracturedRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
Shotgun WeddingRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
The Princess SwitchRated ★ 3.0