Series
Ratings
13- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
Archive 81Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0