Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 3.5