Series
Ratings
268
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 3.0