Titles you rated
- From the New WorldRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
Maid Sama!Rated ★ 3.5- Azuki-chan Season 1Rated ★ 4.0
Go! AnpanmanRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5- Magical Girl Raising ProjectRated ★ 3.0
- 두근두근 비밀친구Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5