Series
Ratings
291
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Moorim SchoolRated ★ 2.0
Secret HealerRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
The Best HitRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
CircleRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Queen For Seven DaysRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0