Movies
Ratings
41
Be With YouRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0