Movies
Ratings
145
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0