Movies
Ratings
966
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 5.0
Man of MenRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 0.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Jesus Christ SuperstarRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 2.0
The MechanicRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0