Titles you rated
AlienRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 4.5
The FugitiveRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5