Series
Ratings
324
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 4.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 3.0
Surely TomorrowRated ★ 4.0
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5- 천하제빵Rated ★ 1.0
Wonder ManRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0