Titles you rated
Trust Me: The False ProphetRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
My Korean BoyfriendRated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 2.0- CasheroRated ★ 0.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 1.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
Dear XRated ★ 1.5
Sean Combs: The ReckoningRated ★ 3.0- 괴물의 시간Rated ★ 1.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 3.5
Indian Predator: Murder in a CourtroomRated ★ 3.5