Titles you rated
ScorpionRated ★ 3.0
SirensRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 2.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Giri/HajiRated ★ 3.0
Kinshicho Paradise ~Shibuyakaraippon~Rated ★ 4.0
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 3.0
Ping PongRated ★ 4.5
ResetRated ★ 4.0
New Life BeginsRated ★ 4.0
DestinedRated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 2.0