Movies
Ratings
582
The Danish GirlRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.5