Movies
Ratings
77
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lost BladesmanRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0
The Storm RidersRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 1.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0