Movies
Ratings
491
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Better ManRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
The Adam ProjectRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5