Series
Ratings
45- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Our PlanetRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Ancient ApocalypseRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Dead to MeRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0