Series
Ratings
15
Mr. QueenRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0