Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Flora and SonRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5