Titles you rated
SinnersRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0- The First RideRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
BandhobiRated ★ 3.5