Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 0.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
DeliriumRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.5
The WolfmanRated ★ 2.0
Wolf ManRated ★ 1.5
FyreRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
RawRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5