Titles you rated
The BeautyRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.5
BITCH X RICH 2Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
BITCH X RICHRated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 1.0
Our YouthRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Headspace Guide to SleepRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
The StrainRated ★ 3.0
The StrainRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 1.5