Movies
Ratings
387
SinnersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
AirRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
ElevationRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5