Series
Ratings
149- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.5