Series
Ratings
105
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.5
The 19th Medical ChartRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Sweat and SoapRated ★ 3.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 5.0- 시작의 노래Rated ★ 4.0
My Favorite MemberRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
I Fell in Love with the Girl who gave Me an EraserRated ★ 5.0