Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Death ParadeRated ★ 3.5
To Your EternityRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- すいかRated ★ 5.0