Series
Ratings
77
ChernobylRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
Empress CheonchuRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 4.5
Likeable or NotRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.5
Hooray for LoveRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.5