Series
Ratings
83
Camping ClubRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 3.0
Beautiful DaysRated ★ 4.5- Doctor KkaengRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.0
Que Sera, SeraRated ★ 5.0- TruthRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 4.0- Sad Love StoryRated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 4.5
- Merry MaryRated ★ 4.5
- BossRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 4.5
City HallRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.5
What's Up FoxRated ★ 4.5