Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 1.0
49 DaysRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5