Series
Ratings
89
Resident PlaybookRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Our Little Summer VacationRated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5