Series
Ratings
64
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The First FrostRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0